TZ_Accenture_Insurers_transformation_fin.doc

TZ_Accenture_Insurers_transformation_fin.doc - TISKOV ZPRVA...

This preview shows page 1 - 2 out of 3 pages.

TISKOVÁ ZPRÁVA 14. 3. 2018 Pojišťovny, které zvládnou transformaci svých obchodních a provozních modelů, by mohly získat až 375 mld USD, říká nová analýza Accenture Nová zpráva s názvem “ Insurance as a Living Business ,” (Pojišťovnictví jako životaschopné podnikání), konstatuje, že pojišťovnictví čekají zlomové změny. Šanci uspět mají ty společnosti, které zavádějí inovace a přizpůsobují se měnícím se potřebám zákazníků. Ve zprávě se odhaduje, že tyto společnosti by mohly dohromady získat příjmy ve výši 177 mld. USD z pěti hlavních oblastí: nově vznikající rizika , jako je kybernetická bezpečnost a autonomní vozidla; lepší prosazení na trzích, na nichž bylo doposud obtížné dosahovat zisku; služby s přidanou hodnotou , které zákazníkům pomáhají snižovat rizika, jako např. domácí zařízení připojená k síti schopná detekovat poruchy ještě než dojde ke škodě; rozšíření obchodních partnerství za účelem vytvoření nabídek pro zákazníky, které jsou přizpůsobené na míru, a to jak v oblasti pojišťovnictví, tak mimo ni; a monetizace aktiv , jako jsou data, platformy a algoritmy. Dalších 198 mld. USD nových příjmů představuje potenciální posun tržního podílu v těchto pěti hlavních oblastech ve prospěch organizací, které se plně zapojí do transformace, na úkor konkurentů, kteří zareagují v menší míře. Podle zprávy bude pro inovace a přizpůsobení měnícím se potřebám zákazníků nutné, aby pojišťovny vytvořily flexibilní fond talentovaných pracovníků, efektivně využívali stávající infrastrukturu, využívali údaje a analytické nástroje za účelem účinnějšího osobního přizpůsobení svých služeb, a vytvořili energický tým vedení a organizační kulturu, které budou otevřené novým myšlenkám a přístupům.
Image of page 1

Want to read all 3 pages?

Image of page 2

Want to read all 3 pages?

You've reached the end of your free preview.

Want to read all 3 pages?

 • Spring '17
 • william james

{[ snackBarMessage ]}

Get FREE access by uploading your study materials

Upload your study materials now and get free access to over 25 million documents.

Upload now for FREE access Or pay now for instant access
Christopher Reinemann
"Before using Course Hero my grade was at 78%. By the end of the semester my grade was at 90%. I could not have done it without all the class material I found."
— Christopher R., University of Rhode Island '15, Course Hero Intern

Ask a question for free

What students are saying

 • Left Quote Icon

  As a current student on this bumpy collegiate pathway, I stumbled upon Course Hero, where I can find study resources for nearly all my courses, get online help from tutors 24/7, and even share my old projects, papers, and lecture notes with other students.

  Student Picture

  Kiran Temple University Fox School of Business ‘17, Course Hero Intern

 • Left Quote Icon

  I cannot even describe how much Course Hero helped me this summer. It’s truly become something I can always rely on and help me. In the end, I was not only able to survive summer classes, but I was able to thrive thanks to Course Hero.

  Student Picture

  Dana University of Pennsylvania ‘17, Course Hero Intern

 • Left Quote Icon

  The ability to access any university’s resources through Course Hero proved invaluable in my case. I was behind on Tulane coursework and actually used UCLA’s materials to help me move forward and get everything together on time.

  Student Picture

  Jill Tulane University ‘16, Course Hero Intern