Raamatukogus prinditav.doc - Raamatukogus 1 Loe Mallele...

This preview shows page 1 - 2 out of 2 pages.

Raamatukogus 1. Loe. Mallele meeldib lugeda. Ta käib tihti raamatukogus, sest sealt saab laenutada raamatuid, ajakirju ja ajalehti. Tüdruk tunneb juba raamatukoguhoidjat, kelle nimi on Maret. Tädi Maret aitab inimestel raamatuid valida ja laenutab neid. Malle läheb ka täna peale kooli raamatukokku. Tädi Maret istub leti taga. Malle hüüab juba ukselt: ”Tere!” Tädi Maret küsib naeratades: „Mis raamatut sa täna soovid?” Malle vastab: ”Täna ma tahaksin huvitavat muinasjuturaamatut.” Tädi Maret juhatab Malle riiulite juurde, kus on palju erinevaid lasteraamatuid. Ta jätab Malle omapead valima ja läheb edasi oma tööd tegema. Leti juures ootab üks hirmunud näoga poiss. Ta ulatab raamatukoguhoidjale katkise raamatu ja ütleb punastades: „Mul juhtus selle raamatuga õnnetus.” Poiss seletab, et jättis raamatu lohakile ja väike vend rikkus selle ära. Tädi Maret vaatab üle prillide poisile otsa. Ta ütleb: ”Tubli, et räägid ausalt ära, mis juhtus. Selle raamatu saab veel ära parandada!”
Image of page 1

Subscribe to view the full document.

Image of page 2
You've reached the end of this preview.
 • Fall '15
 • Student

{[ snackBarMessage ]}

What students are saying

 • Left Quote Icon

  As a current student on this bumpy collegiate pathway, I stumbled upon Course Hero, where I can find study resources for nearly all my courses, get online help from tutors 24/7, and even share my old projects, papers, and lecture notes with other students.

  Student Picture

  Kiran Temple University Fox School of Business ‘17, Course Hero Intern

 • Left Quote Icon

  I cannot even describe how much Course Hero helped me this summer. It’s truly become something I can always rely on and help me. In the end, I was not only able to survive summer classes, but I was able to thrive thanks to Course Hero.

  Student Picture

  Dana University of Pennsylvania ‘17, Course Hero Intern

 • Left Quote Icon

  The ability to access any university’s resources through Course Hero proved invaluable in my case. I was behind on Tulane coursework and actually used UCLA’s materials to help me move forward and get everything together on time.

  Student Picture

  Jill Tulane University ‘16, Course Hero Intern