170502_tz_jrd_rust_investic_spolecnosti_jrd_doc.doc

Energetickou konstrukční a architektonickou

This preview shows page 2 out of 2 pages.

energetickou, konstrukční a architektonickou hodnotou Building Efficiency Awards (BEFFA) nebo v soutěžích Fasáda roku, Best of Realty – Nejlepší z realit, E.ON Energy Globe Award a Český energetický a ekologický projekt roku. V roce 2015 zvítězil v této soutěži v kategorii Projekty energeticky pasivní projekt Park Hloubětín. JRD zrealizovala již 18 developerských projektů. V současné době má v portfoliu 6 projektů Ecocity Malešice III, Vily Diamantica, Rezidenci Trilobit, Viladomy Semmering, U Pernikářky 7 a Rezidenci Červený dvůr – a další v přípravě. Všechny představují vyšší kvalitu bydlení, která odpovídá standardům života 21. století. Velké bytové projekty Ecocity Malešice a Park Hloubětín snesou srovnání se špičkovými zahraničními projekty, jako jsou SolarCity v rakouském Linci, Newgate ve Vídni, Vauban ve Freiburgu, nebo švédský projekt Hammarby Sjöstad ve Stockholmu. Řada odborníků z ČR i zahraničí se jezdí na projekty JRD podívat pro inspiraci a načerpání odborných znalostí. Další informace: Crest Communications Marcela Kukaňová, tel.: +420 731 613 618 Marie Cimplová, tel.: +420 731 613 602 e-mail: [email protected] ; marie.cimplova @ crestcom.cz JRD Pavel Krumpár, obchodní a marketingový ředitel, tel.: +420 736 531 007, [email protected]
Image of page 2
 • Spring '17
 • william james

{[ snackBarMessage ]}

What students are saying

 • Left Quote Icon

  As a current student on this bumpy collegiate pathway, I stumbled upon Course Hero, where I can find study resources for nearly all my courses, get online help from tutors 24/7, and even share my old projects, papers, and lecture notes with other students.

  Student Picture

  Kiran Temple University Fox School of Business ‘17, Course Hero Intern

 • Left Quote Icon

  I cannot even describe how much Course Hero helped me this summer. It’s truly become something I can always rely on and help me. In the end, I was not only able to survive summer classes, but I was able to thrive thanks to Course Hero.

  Student Picture

  Dana University of Pennsylvania ‘17, Course Hero Intern

 • Left Quote Icon

  The ability to access any university’s resources through Course Hero proved invaluable in my case. I was behind on Tulane coursework and actually used UCLA’s materials to help me move forward and get everything together on time.

  Student Picture

  Jill Tulane University ‘16, Course Hero Intern