C 1 před instalací chladiče procesoru nejdříve

This preview shows page 54 - 56 out of 72 pages.

C-1 Před instalací chladiče procesoru nejdříve naneste na povrch procesoru tenkou vrstvu teplovodivé pasty pro tepelné jímky. Potom nainstalujte chladič (viz návod na instalaci chladiče procesoru). C-2 Připojte kabel chladiče procesoru ke konektoru CPU_FAN na základní desce tak, aby mohl chladič správně fungovat a chránil procesor před přehřátím. C. Instalace chladiče procesoru B. Instalace procesoru AMD (přeskočte tento krok, pokud je základní deska vybavena integrovaným procesorem) Páčka patice procesoru Kolík 1 Patice procesoru
Image of page 54

Subscribe to view the full document.

- 3 - Čeština Čeština Odmontujte původní štít I/O ze zadní strany skříně a nahraďte jej štítem I/O základní desky. Umístěte základní desku do skříně vložením do příslušného štítu I/O. Zarovnejte otvory pro šrouby na základní desce s odpovídajícími montážními otvory ve skříni. Zajistěte základní desku na místě šrouby. 4 Krok Instalace Základní Desky Vyhledejte rozšiřovací patici, která podporuje vaši kartu, a odstraňte kryt patice ze zadního panelu skříně. Potom zasuňte rozšiřovací kartu do patice. Připevněte konzolu rozšiřovací karty šroubkem k zadnímu panelu skříně. 5 Krok Instalace Rozšiřovací Karty Grafická karta PCI Express Před zakoupením rozšiřovací karty zkontrolujte její délku a ověřte, zda se vejde do skříně počítače. Rozšiřovací karta musí být zcela usazená v patici. Krytka I/O 6-1 Nainstalujte optické jednotky, jako například jednotky DVD-ROM a CD-ROM. Odstraňte kryt pozice jednotky 5,25” z přední části skříně. Namontujte optickou jednotku do pozice 5,25” a zajistěte šroubky. 6 Krok Instalace Zařízení IDE a SATA Instalace optické jednotky Instalace pevného disku 6-2 Nainstalujte pevné disky IDE a SATA. Nainstalujte pevný disk do pozice ve skříni a zajistěte šroubky. K jednomu konektoru IDE na základní desce lze připojit až dvě zařízení IDE. Před instalací zkontrolujte nastavení propojek (nadřazené a podřazené) na zařízeních IDE. Je-li nainstalován více než jeden pevný disk, přejděte do části BIOS SS Setup (Nastavení systému BIOS) a nastavte zaváděcí sekvenci pevných disků.
Image of page 55
- 4 - Čeština Patice předního panelu 7-1 Připojte kabely k interním konektorům a paticím na základní desce včetně konektorů IDE/SATA, konektorů zvuku na předním panelu, konektorů USB, patic IEEE 1394 atd. 7-2 Připevněte modul předního panelu (liší se v závislosti na designu skříně, skládá se z indikátoru napájení, indikátoru činnosti pevného disku, reproduktorů, resetovacího spínače, vypínače napájení atd.) ze skříně k patici předního panelu (F_PANEL) na základní desce. 7 Krok Připojení Kabelů k Interním Konektorům MSG: Zpráva/Napájení/LED spánku PWR: LED indikátor napájení PW: Tlačítko power SPEAK: Speaker HD: LED činnosti pevného disku RES: Resetovací spínač CI: Hlavička neoprávněného přístupu do skříně
Image of page 56
You've reached the end of this preview.
 • Winter '17
 • laura
 • Serial ATA, Dedo, Computador, disco rígido, Placa de vídeo

{[ snackBarMessage ]}

What students are saying

 • Left Quote Icon

  As a current student on this bumpy collegiate pathway, I stumbled upon Course Hero, where I can find study resources for nearly all my courses, get online help from tutors 24/7, and even share my old projects, papers, and lecture notes with other students.

  Student Picture

  Kiran Temple University Fox School of Business ‘17, Course Hero Intern

 • Left Quote Icon

  I cannot even describe how much Course Hero helped me this summer. It’s truly become something I can always rely on and help me. In the end, I was not only able to survive summer classes, but I was able to thrive thanks to Course Hero.

  Student Picture

  Dana University of Pennsylvania ‘17, Course Hero Intern

 • Left Quote Icon

  The ability to access any university’s resources through Course Hero proved invaluable in my case. I was behind on Tulane coursework and actually used UCLA’s materials to help me move forward and get everything together on time.

  Student Picture

  Jill Tulane University ‘16, Course Hero Intern